top of page

תקנון

תנאי שימוש באתר:
"גלעד מוספי ביטוח ופיננסים "תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

1. קדימון אתר "גלעד מוספי ביטוח ופיננסים" (להלן "האתר") הוא אתר המשתמש כאתר שיווקי עבור עסק פרטי והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן.
2. בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן. הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים. קניין רוחני.
3. האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות,סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר "גלעד מוספי ביטוח ופיננסים" ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר "גלעד מוספי ביטוח ופיננסים ." בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.
4. תוכן האתר אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.
5. קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.
6. התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של " גלעד מוספי ביטוח ופיננסים " ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3 (למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.
7. ניהול משתמשים ומבקרים באתר הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת ה IP של המחשב שלו, כתובת ה MACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.
8. צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר " גלעד מוספי ביטוח ופיננסים   "  כמו כן ידוע ומוסכם על גולשי האתר שהמידע שהם מוסרים נמסר מרצונם החופשי, ומועבר לבקשתם לצד ג לצורך מתן שירות "בדיקת התיק הביטוחי"
9. גילוי נאות באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז ( במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.
10. למען הסר ספק שירות בדיקת הביטוחים ניתן באמצעות סוכן ביטוח מורשה בעל רשיון מטעם משרד האוצר, ומוגש ללא תשלום עבור הבדיקה. 11.האתר מופעל באמצעות גלעד מוספי ומידע שימסר דרך האתר ישמר במאגר מידע הרשום כחוק ברשות להגנת הפרטיות,מספר מאגר 700052538.
"שים/י לב! בעת השארת הפרטים הנך מאשר ומסכים כי המידע שמסרתי ו/או ייאסף אודותיי במסגרת התקשרותי עם גלעד מוספי ירשם במאגר המידע שמספרו 700052538  , המשמש בין היתר לצורך ניהול וייעול השירות והקשר עמי, לצורך ניהול מאגר הלקוחות, לצרכים תפעוליים, שיווקיים, סטטיסטיים, ומסחריים, לרבות עיבוד, ניתוח ואפיון המידע, וכן לשם דיוור ישיר של עדכונים, הצעות, הטבות, ולשם מימוש המטרות לעיל, על-פי חוק. ידוע לי כי לא חלה עלי חובה חוקית למסור את המידע ומסירתו הינה מרצוני ובהסכמתי לצורך המטרות המנויות לעיל."
"שים/י לב! בעת השארת הפרטים הנך מאשר ומסכים לקבל דיוור, לרבות עדכונים, הזמנות, והצעות למוצרים ושירותים בהם התעניינתי, בתחום הביטוח ו/או בכלל, באמצעות גלעד מוספי או מי מטעמו, במייל ובמסרונים, וכן להעברת מידע לשם כך לצדדים שלישיים , הנותנים שירותים בתחומי הביטוח לרבות בדיקה וסדר מקצועי בתיק הביטוח. ידוע לי כי לא חלה עלי חובה חוקית למסור את המידע, ומסירתו הינה מרצוני החופשי".
12.  לכל שאלה, בקשה,טענה,פידבק או בקשה להסרה מרשימת דיוור ניתן לשלוח פנייה לכתובת המייל :gilad@musafi.co.il. ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.
13. בדיקת ביטוחים בהר הביטוח שבאמצעותנו הינה בידיעה כי האתר הינו אתר פרטי ולא ממשלתי, והשארת הפרטים מהווה אישור לבדיקת הביטוחים בהר הביטוח באמצעותנו. 
המשך גלישה מהנה ובטוחה. צוות אתר "גלעד מוספי ביטוח ופיננסים"

bottom of page